Anasayfa / Genel Müdür

Ramazan Değerli

Belpa A.Ş. Genel Müdürü

Değerli Ankaralılar;

Zor bir dönemden geçiyoruz. Olağanüstü koşulların olduğu bu dönemde birlik ve beraberliğimizle güçlü olmaya çalışarak, mücadelemizi sürdürüyoruz. Biz, Belpa ailesi olarak hemşehirlilerimiz için sokaklarda, caddelerde, evlerde kısacası ihtiyaç duyulan her yerdeyiz.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın direktifleri doğrultusunda, ihtiyaç  sahibi her kim ise, biz onun yanındayız.

“6 Milyon Tek Yürek” olabilmenin yolu; çaresizlere, kimsesizlere, yaşlılarımıza, bakıma ihtiyaç duyanlara  ‘dokunabilmekten’ geçiyor. Onlar bizim değerlilerimiz. Onları  düşünmeden, ihtiyaçlarını karşılamadan 6 Milyon Tek Yürek olamayız. Pandemi sürecinden en fazla etkilenen kesimler olarak, onlara hizmet etmek daha büyük bir önem taşıyor. Pandemi süreci bize olağanüstü koşullar yarattı. Bizim çalışma alanımız bir bütün olarak bu sürecin can damarı olmaya devam ediyor. 

Taziyenizde biz varız. Yoksullarımıza, yaşlılarımıza yemek hizmetini biz veriyoruz. Engellilerimizin eksikliğini biz hafifletiyoruz. Sokak hayvanlarının ve tüm canlıların şehrimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinciyle; onlara yönelik tüm çalışmalarımız bu zor süreçte hız kesmeden aynı görev sorumluluğuyla devam ediyor.  Bu kutsal görevleri yerine getirirken “ Halka hizmet hakka hizmettir ” diyen bir gelenekten geldiğimizi hiç aklımızdan çıkarmıyoruz.

Belpa ailesi olarak bu süreçte çok dikkatli adımlar atarak çalışmalarımızı sonsuz bir özveriyle yerine getirmekte bir an bile tereddüt etmiyoruz. Ankara’mız dayanışma örneği göstererek, bizler de  elimizden gelenin en iyisini yaparak bu zor süreci gece gündüz demeden hizmet vererek en az hasar ve acıyla geçirebilmek için uğraş veriyoruz.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkentinde kimse kimsesiz değildir. Çaresiz değildir… 6 Milyon Tek Yüreğiz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluşun merkezi yaptığı başkent, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’la “emin” ellerde…  

Biz Belpa ailesi verilen görev doğrultusunda sizden aldığımız güçle çok çalışarak bu günlerin atlatılması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Hep birlikteysek umut var…

Ramazan Değerli
Genel Müdür