Anasayfa / Genel Müdür

Erkan Güneş

Belpa A.Ş. Genel Müdürü

Değerli Ankaralılar;

Belpa ailesi olarak sizlerin hizmetinde olmanın mutluluk ve gururunu yaşamaktayız. Bu mutluluk, sizlerin yüklenmiş olduğu hizmet sorumluluğuna daha büyük bir azim ve bilinçle sarılmamızı sağlıyor. Bizler enerjimizi, size ve Başkentimize olan derin sevgi ve muhabbetten alıyoruz. Belpa ailesi olarak heryeni güne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın tensip ve tevdi ettiği, insana dair hizmetlerin yürütülmesi heyecanıyla başlıyoruz.

Görevimizi icra ederken;

Her bireyin herhangi bir dönemde dezavantajlı bir toplum grubuna dahil olabileceği, her insanın bir gün yaşlanacağı bu dünyada; insana saygı, göreve sadakat, kente özen anlayışıyla çalışan şirketimiz vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya, güzelleştirmeye enerjik ve özverili bir tempo ile hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

İnsanı bu gezegende diğer canlılarla beraber yaşayan bir değer olarak tanımlayarak, insanların sahip olduğu tüm hayati ve hukuki haklardan hayvanların ve diğer canlıların da yararlanmasını olağan görüyor ve bunun bir hak değil gereklilik olduğunu düşünüyoruz. Daha yaşanılabilir bir şehir ve insanlarımızı mutlu etme önceliğimiz doğrultusunda hizmet ve yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu bilinç ile her geçen gün verdiğimiz hizmet yelpazesini genişletiyor var olanları ise geliştiriyoruz. Yüksek sorumluluk ve empati duygusuyla bize verilmiş olan görevin ne kadar büyük ve önemli olduğunun farkındayız.

İşimizi en iyi şekilde yapmak, şirketimizi herdaim GÜVENİLİR, SAYGIN, YARDIMSEVER, ENERJİK, ÖZVERİLİ ve YENİLİKÇİ bir çizgide tutmak hedefiyle gece gündüz çalışıyoruz.

Bu yolda en büyük motivasyon kaynağımızn, her zaman olduğu gibi siz değerli hemşehrilerimizin sevgisi, desteği ve yol arkadaşlığı olacaktır.

Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Güzel Ankaramızın hizmetindeyiz.
Sevgi ve Saygıyla…

Erkan Güneş
Genel Müdür