Belpa Akademi


BelPa A.Ş ailesi olarak üç bine yakın personelimizle her geçen gün hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmayı amaçlamaktayız. Bugün geldiğimiz noktada, “insan odaklı hizmet” anlayışıyla, doğrudan insan hayatını kolaylaştırmak, destek olmak ve özel durumu olan insanların yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Hizmet aşamalarında önemli birçok parametre vardır, parametrelerin en kritik halkasında ise çalışanlarımız yer almaktadır. Çalışanlarımızın bu süreçte yeterli bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip olması, iletişim, analitik düşünme, problem çözme, ekip çalışması, yaratıcılık, teknolojiyi kullanabilme, zaman yönetimi gibi yetkinlikleri kazanabilmeleri ve geliştirebilmeleri açısından eğitim çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.


Hizmetlerimizi değerli Ankara halkına ulaştırırken daha sağlıklı ve amacına uygun hale getirebilmek gayesiyle personellerimizin “beden ve ruh sağlığı ayrılmaz bir bütündür” ilkesiyle hareket etmekteyiz. Personellerimizin psikolojik sağlamlığını koruyarak kişisel gelişimine katkı sağlayacak, teknik ve davranışsal yetkinliklerini geliştirecek, mesleki yeteneklerini artıracak bireysel/kurumsal psikolojik destek, kişisel gelişim eğitimleri ve seminerleri sunmaktayız. Böylece hizmet ve halka temas noktasında bilimsel veriler eşliğinde çözüm odaklı, empatik iletişimin önünü açabilecek ve Ankaralı hemşehrilerimiz için hizmet niteliğimizi üst seviyelere çıkarabileceğiz.