Genel Müdür

Ramazan Değerli

Belpa A.Ş. Genel Müdürü

Sevgili Ankaralılar;

Göreve geldiğimiz andan itibaren sorumluluğumuzun bilincinde olarak bizlerden beklentilerinizi biliyor ve bu bilinç ile sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Biz, Belpa ailesi olarak sizler için ihtiyaç duyulan her yerdeyiz. Taziyenizde biz varız. Yoksullarımıza, yaşlılarımıza ve pandemi sürecinde karantinada olan vatandaşlarımıza yemek hizmetini biz veriyoruz.
Engellilerimizin yükünü biz hafifletiyoruz. Sokak hayvanlarının ve tüm canlıların şehrimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinciyle; onlara yönelik tüm çalışmalarımız bu zor süreçte hız kesmeden aynı görev sorumluluğuyla devam ediyor. Bu görevleri yerine getirirken ‘‘Halka hizmet hakka hizmettir’’ diyen bir gelenekten geldiğimizi hiç aklımızdan çıkarmıyoruz.

Yaptığımız tüm hizmetlerde öncelikli hedefimiz, siz Ankara halkının yaşamına değer katmak, sürdürülebilir, etkin, verimli, nitelikli projelerle Ankara’ya hizmet etmektir.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkentinde kimse kimsesiz değildir. 6 Milyon Tek Yüreğiz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluşun merkezi yaptığı Başkent, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’la ‘‘emin’’ ellerde… Biz Belpa ailesi olarak verilen görevimizin bilinci ile sizden aldığımız güçle çok çalışarak bu günlerin atlatılması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla…

Ramazan Değerli
Genel Müdür
Özgeçmiş

Ramazan DEĞERLİ, 1971 yılında Konya’da doğdu. Eğitim hayatını Ankara Altındağ’da bulunan Sakalar İlkokulu’nda, Ortaokul ve Liseyi Anafartalar Lisesinde tamamladı. Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan DEĞERLİ, 1995 yılından bugüne bilişim, medya, medikal sektörlerinde kurduğu şirketleriyle ticari yaşamın içinde yer aldı. 2018 Genel Seçimlerinde Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Değerli, 2019 Yerel Seçimlerinde ise Altındağ 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu. 2019-2020 yıllarında ANFA Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan DEĞERLİ, 2020 Temmuz ayı itibariyle Belpa A.Ş Genel Müdürlüğü görevine atandı.