Belpa Mutfak


Yerli üreticilerden tedarik edilen malzemeleri mutfağımızda işleme alarak sosyal yardım alan vatandaşlara ulaştırıyoruz.

15 bin kişiye yemek çıkarma kapasiteli mutfağımızda, 25 ilçemizde üreticilerden tedarik edilen malzemeleri mutfağımızda işleme alarak sosyal yardım alan vatandaşlara ulaştırıyoruz. 40 personelimiz, özenle seçilen sağlıklı malzemeleri, hijyenik koşullarda bir araya getirerek birbirinden farklı lezzetler ortaya çıkartıyor. Bu yemekler günlük olarak 43’ü engellilere ait okullar, 6’sı Büyükşehir bünyesindeki Şefkat Evleri ve Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi olmak üzere 50 ayrı noktaya dağıtılıyor.

“Birlik ve Beraberlik Ölümden Başka Her şeyi Yener.”
Mustafa Kemal Atatürk


Hizmetlerimiz


Sosyal yardım alan vatandaşlar başta olmak üzere Büyükşehir tarafından kiralanan öğrenci yurtlarında kalan sağlık çalışanlarına, kağıt toplayıcılarına, kalacak yeri olmayıp Barınma ve Şefkat Evleri’ne yerleştirilen vatandaşlara sıcak yemek servisi yapıyoruz. Ayrıca Belpa mutfak 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti verebilmekte, geniş çaplı ikramlık menüleriyle bir çok organizasyona mutfak hizmeti sağlamaktadır.

Sıcak Yemek Hizmeti
Kokteyl Hizmeti