Engelliler Hizmet Merkezi


Engelsiz bir Başkent için engelleri birlikte aşıyoruz.


Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Engellilere Hizmet Merkezimiz: Ankara ili mücavir alan içerisinde yaşayan tüm engelli bireylere ulaşılması, onların tespit edilmesi ve hizmetlerimiz aracılığıyla engellilerin sosyal,ekonomik ve kültürel bakımdan desteklenmesi, problemlerinin çözümünde rehberlik edilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması sağlamaktır.

Yaşlılara Hizmet Merkezi


Başkentli yaşlı vatandaşlarımınızın sosyal ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayarak yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha sorunsuz bir hayat sürmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Ankara ili mücavir alan içerisinde yaşayan tüm yaşlı vatandaşlara ulaşıyor, onları tespit ediyor ve hizmetlerimiz aracılığıyla yaşlı vatandaşlarımızı sosyal ekonomik ve kültürel bakımdan destekliyor sorunlarının giderilmesinde rehberlik ediyor ve ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz.Taziye Hizmetleri Merkezi


Başkentte yakınları vefat eden vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz.


Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde firmamız Bel-Pa A.Ş tarafından yürütülen Taziye Hizmetlerimiz için , Karşıya Mezarlığı, Ortaköy Mezarlığı ve Çimşit Mezarlığı içerisinde bulunan birimlerimize başvuruda bulunabilirsiniz.

BelPa Mutfak


Yerli üreticilerden tedarik edilen malzemeleri mutfağımızda işleme alarak sosyal yardım alan vatandaşlara ulaştırıyoruz.


15 bin kişiye yemek çıkarma kapasiteli mutfağımızda, 25 ilçemizde üreticilerden tedarik edilen malzemeleri mutfağımızda işleme alarak sosyal yardım alan vatandaşlara ulaştırıyoruz. 40 personelimiz, özenle seçilen sağlıklı malzemeleri, hijyenik koşullarda bir araya getirerek birbirinden farklı lezzetler ortaya çıkartıyor. Bu yemekler günlük olarak 43’ü engellilere ait okullar, 6’sı Büyükşehir bünyesindeki Şefkat Evleri ve Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi olmak üzere 50 ayrı noktaya dağıtılıyor.BelPa Akademi


BelPa A.Ş ailesi olarak üç bine yakın personelimizle her geçen gün hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmayı amaçlamaktayız. Bugün geldiğimiz noktada, “insan odaklı hizmet” anlayışıyla, doğrudan insan hayatını kolaylaştırmak, destek olmak ve özel durumu olan insanların yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Buz Pateni Spor Tesisi